Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke på en strekning i Straumfjordnes.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:45, ons. 13 desember 2017

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Gatelysene virker ikke på en strekning i Straumfjordnes, blant annet nedfor Straumfjordnes skole. Det kan føre til uheldige situasjoner. Det har vært mørklagt i ca 7 dager. Håper på snarlig ordning og lys i bygda igjen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Utbedring bestilt. Rettetid ukjent.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 15:49, man. 18 desember 2017

  • To gatelys er mørke rett oppfor Straumfjordnes 226. Håper det blir byttet pærer snart.

    Sendt inn av Wenche Johansen 17:34, tirsdag 9 januar 2018

  • Meldingen er registrert. Pæreskift planlegges til månedsskiftet januar/februar. Feil på armatur utbedres ikke i denne omgangen.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 09:04, onsdag 10 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter