Tilbake til alle rapporter

Mittre gatelys virker ikkje

Rapportert i kategorien Gatelys av Roger Strandos 14:21, tor. 14 desember 2017

Sendt til Høyanger og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Det er 3 lys stolper i gata og den nr. 2 slår seg på og av etter som den vill. og den har våre slik i fleire månder

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Problemet er fremdeles ikkje løyst. No virker ikkje lyktstolpe som er plasert mellom Stølsvegen 1 og 2 samt ved innkjørselen til Stølsvegen 3. Dette er katograti ved Helse, miljø og sikkerheit, og må fiksest omgåande siden det fredes barn og vaksne der.

    Sendt inn av Roger Strandos 15:14, fre. 19 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter