Tilbake til alle rapporter

Feiebil ?

Rapportert anonymt 17:46, man. 2 mai 2011

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Kan feiebilen ta seg en tur i Havnegata ?
Her ligger det masse sand etter vinterens strøing.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • På grunn av budsjett situasjonen blir feiebilen nå kjørt kun innenfor normal arbeidstid. Vi kan desverre ikke love at vi rekker å feie alle gatene i år.

    Sendt inn av Kristiansund Kommune 09:00, tir. 3 mai 2011

  • Nå er det andre dagen på rad at feiebilen feier Dalegata (hvor Havnegata munner ut i).
    Hva med å ta en tur i sidegatene istedenfor å bare kjøre frem og tilbake i hovedgata ?

    Publisert anonymt 13:51, ons. 4 mai 2011

  • Ok

    Publisert anonymt 09:29, fredag 22 februar 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter