Tilbake til alle rapporter

Feil på gatelys, tenner men slukker etter kort tid

Rapportert i kategorien Gatelys av Jan Hermod Elshaug 09:05, fre. 15 desember 2017

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Gatelyset tenner men slukker etter kort tid, dette er meldt tidligere og repratør har vært for å se men var på feil sted lyset er plassert mellom bolig nr 31 og 35

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bilde av gatelys m.feil i gangsåsveien

    Sendt inn av Jan Hermod Elshaug 10:54, fre. 15 desember 2017

  • Gatelyset ordnet igår 05.01.2018

    Sendt inn av Jan Hermod Elshaug 16:54, lør. 6 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter