Tilbake til alle rapporter

Gatelys ute av drift

Rapportert i kategorien Gatelys av Stig Roar Jenssen 11:55, lør. 16 desember 2017

Sendt til Statens vegvesen region midt og Malvik 5 minutter senere

Gatelyset rett utenfor Smiskaret 32 har vært ute av drift noen uker. Dette er midt i en u-sving og mangel på lys oppleves som trafikkfarlig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 23:45, lørdag 13 januar 2018

  • Reparert

    Publisert anonymt 08:07, torsdag 1 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter