Tilbake til alle rapporter

Strøing eller salting ved holke

Publisert av Kristin Günther 07:37, man. 18 desember 2017

Sendt til Våler og Østfold 2 minutter senere

God morgen

Jeg reagerer på at det ikke blir strødd eller saltet her på Augerød før man skal på arbeid. Nå er klokken 07:22 og det er holke og jeg kan ikke kjøre (selv med pigg og egen strøing i gården). Vi har bodd her nå i 5 år og dette er et vedvarende problem. Helt uakseptabelt når vi betaler skyhøye kommunale avgifter. jeg kommer meg ikke på arbeid i dag! Kristin Günther/ Augerødveien 22

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter