Tilbake til alle rapporter

Møllebakken er ikke merket som blindvei, enda den er det.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter av Kjetil B. Thomassen 10:24, man. 18 desember 2017

Sendt til Statens vegvesen region nord og Alta mindre enn et minutt senere

Møllebakken er en blindvei nå for tiden, men den er ikke merket som det. Det var en gang i tiden at Møllebakken ikke var en blindvei, da det var en ringvei koblet til Raipasveien i begge ender. Det er den ikke lenger, da den ene er stengt. Nå er det bare innkjøringen ved Møllebakken 1 og 2 som er åpen.

Dette må fikses, da folk kjører feil.

Kjetil B.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:25, man. 15 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter