Tilbake til alle rapporter

Skade på fortauskant/innkjøring til Augerødbakken 9. Kan se ut som en brøytebil har kjørt på fortauet slik at en eller flere stener har blitt fjernet.

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 20:20, tir. 19 desember 2017

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det kan se ut som en brøytebil har kjørt på fortauskanten til innkjøringen til Augerødbakken 9, og dermed dratt vekk kantsteinene til fortauet. Kantsteinen(e) er borte.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:00, ons. 17 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:23, ons. 14 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter