Tilbake til alle rapporter

Gatelys mangler

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:49, tor. 21 desember 2017

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord mindre enn et minutt senere

Gatelys mangler/i ustand.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldingen registrert. Pæreskift er planlagt til månedsskiftet januar-februar 2018. Om lysarmaturet er defekt, vil det ikke bli utbedret før tidligst i siste del av 2018.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 11:15, fre. 22 desember 2017

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter