Tilbake til alle rapporter

Mørke lyktestolper

Rapportert i kategorien Gatelys av Morten Paulsen 09:55, søn. 24 desember 2017

Sendt til Våler og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelys (2 stk) utenfor Folkestadåsen 3 og 5 er mørke. I tillegg er lyktestolpen utenfor Folkestadtoppen 1 mørk.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:56, man. 22 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 09:44, man. 19 februar 2018

  • Det er fortsatt ikke gjort noe med de tre lyktestolpene. Det er nok ikke lyspærene som er problemet, siden de lyser en dag, mens den neste er de mørke...

    Sendt inn av Morten Paulsen 09:44, man. 19 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter