Tilbake til alle rapporter

Flott nytt gatelys er for kraftig

Rapportert i kategorien Gatelys av Aase Weel 22:30, søn. 24 desember 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 5 minutter senere

Det nye flotte gatelyset utenfor huset mitt er så kraftig at det er vanskelig å få blendet det ut ordentlig med gardiner. Det hadde vært flott om det var mulig å enten få satt på en skjer. Som gjorde at det ikke lyste så direkte inn i huset, eventuel få redusert lysstyrken noe.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter