Tilbake til alle rapporter

Det er et avlangt hull i veien som går parallelet med Storgata, dette medfører en dump for billister og syklister som krysser veien

Rapportert i kategorien Hull i vei anonymt 12:04, fre. 29 desember 2017

Sendt til Horten og Statens vegvesen region sør mindre enn et minutt senere

Det er et avlangt hull i veien som går parallelt med Storgata, dette medfører en dump for bilister og syklister som krysser veien. Hullet har økt i omfang de siste to månedene

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 13:12, fredag 26 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter