Tilbake til alle rapporter

Stort hul i kryss mellom Forussletta og Midtbergmyrå,

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Stuart Baillie 17:46, fre. 29 desember 2017

Sendt til Sandnes og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

Stort hul i kryss mellom Forussletta og Midtbergmyrå, akkurat hvor en sykkel som ta høyre sving inn til Midtbergmyrå ligger i veibanen.Ekstremt farlig hvis noen treffer dette når bussen kommer bak

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Midlertidig asfalt lapping på plass, regner med at de gjøre mer etter vinter er ferdig.

    Sendt inn av Stuart Baillie 16:23, tir. 6 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter