Tilbake til alle rapporter

Manglende snøbrøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Kim Sørensen 10:25, søn. 31 desember 2017

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hvorfor er der ingen snøbrøyting på denne vegen? Der en traktor og fjerner snø foran omsorgsboligen og parkering utenfor denne, men vegen og snuplassen blir ikke brøytet. Mye trafikk på denne vegen inn til omsorgsboligen og masse elever til ungdomsskolen og videregående ferdes på denne vegen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ok

    Publisert anonymt 11:47, mandag 7 mai 2018, markert som fikset

  • Fantastisk! Snøen er borte pga. det er nærmere 20 grader utenfor og da anses saken som løst.... Har dere opprettet nye rutiner som er klar for neste vinter? Hvis ikke, så er saken ikke løst!

    Sendt inn av Kim Sørensen 16:09, mandag 7 mai 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter