Tilbake til alle rapporter

3 lys

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 08:01, tir. 2 januar 2018

Sendt til Stord og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

To lys som ikkje virker, og ein av dei nye LED lenger oppe er vridd.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Meldinga di er sendt vidare til Stord kommunalteknikk, avdeling for veg.

    Venleg helsing Fellestenester

    Sendt inn av Fellestenester 08:38, tir. 2 januar 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:29, tir. 6 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter