Tilbake til alle rapporter

Rød Golf har stått på fellesparkering i 4 år

Rapportert i kategorien Forlatte kjøretøy av Marius Asmus Gustavsen 10:48, tir. 2 januar 2018

Sendt til Stokke 2 minutter senere

Denne bilen står uten girkasse, da man ser mellomaksel stikker ut under. Denne har nå stått til sjenanse i over 4 år, og ønskes fjernet fra området.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:53, tir. 30 januar 2018

  • Bilen står fremdeles å opptar felles parkeringsareale, og ønskes fjernet.

    Sendt inn av Marius Asmus Gustavsen 10:53, tir. 30 januar 2018

  • Denne står fremdeles å ruster på rot. Kan denne vennligst fjernes?

    Sendt inn av Marius Asmus Gustavsen 19:59, ons. 4 april 2018

  • Bilen er endelig fjernet

    Sendt inn av Marius Asmus Gustavsen 10:28, tor. 3 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter