Tilbake til alle rapporter

Ødelagt drenering i undergang

Rapportert i kategorien Tette avløpsrister anonymt 16:29, tir. 2 januar 2018

Sendt til Fredrikstad mindre enn et minutt senere

Dette dreier seg om dreneringen ved gang-/sykkeltunnelen under Fv109. Risten på dreneringen har løsnet og faldet ned i rennen.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dreneringen har kollapset. Nå må det graves for å løse problemet.

    Sendt inn av Jesper 16:59, lør. 27 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:15, tir. 30 januar 2018

  • Nå er det langt om lenge påbegynt arbeide med å fikse dreneringen. Selve dreneringen er byttet ut, men per i går manglet det asfalt inn mot dreneringen.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 20:12, søndag 21 juli 2019

  • Fortsatt ingen asfalt. Lett å skli på grusen når man forsøker å bremse ned.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 21:36, mandag 5 august 2019

  • Oppretter ny sak vedrørende manglende asfaltering. Tror ikke at Statens veivesen får oppdateringer, bare nye saker.

    Sendt inn av Jesper Henriksen 21:13, torsdag 8 august 2019

  • Fikset i dag. Fersk asfalt på plass. Topp!

    Sendt inn av Jesper Henriksen 21:41, tirsdag 13 august 2019, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter