Tilbake til alle rapporter

Denna veien trenger gruses

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier anonymt 19:02, tir. 2 januar 2018

Sendt til Rælingen og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Veien og fortau er syk glatt så slutte vært grusa. Veien er ruglete og lei å kjøre på. Vei skrape hadde vært lurt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:33, tir. 30 januar 2018

  • Veien blir sjelden måket og gruset før seint på kveld no som fører til mye trøbbel

    Publisert anonymt 19:33, tir. 30 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter