Tilbake til alle rapporter

Gatelyset er gåent. Blinker av og på hele natten.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 21:29, tir. 2 januar 2018

Sendt til Fredrikstad og Statens vegvesen region øst 1 minutt senere

Gatelyset utenfor Fjeldstadgata 2 er gåent. Blinker av og på hele natten. Har vært slik en stund nå.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset i løpet av få dager.

    Publisert anonymt 21:53, tir. 30 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter