Tilbake til alle rapporter

Stort hull til høyre i kjørebanen

Rapportert i kategorien Gater/Veier av Maria 14:19, fre. 5 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Lørenskog 1 minutt senere

Stort hull i utkjøringen av rondell/like før påkjøringsrampe til Lillestrøm.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:18, lør. 3 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 16:23, lør. 3 mars 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Maria 17:14, lør. 31 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter