Tilbake til alle rapporter

Nederste lyspunkt i Nessevegen lyser ikke. Gjelder lyktestolpen mellom Nessevegen 12 og 14.

Rapportert i kategorien Gatelys av Magdalena Steinsvik 17:39, fredag 5 januar 2018

Sendt til Nordreisa og Statens vegvesen region nord 1 minutt senere

Nederste lyspunkt i Nessevegen lyser ikke. Gjelder lyktestolpen mellom Nessevegen 12 og 14.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Melding registrert. Det er planlagt pæreskift i månedsskiftet januar/februar 2018. Feil på armatur blir ikke utbedret på denne runden.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 16:21, mandag 8 januar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter