Tilbake til alle rapporter

Gatelys mellom nyjordveien 4 og 6

Rapportert i kategorien Gatelys av Sriskandarajah Nadarajah 10:00, lørdag 6 januar 2018

Sendt til Skedsmo og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Gatelyset mellom Nyjordveien 4 og 6, har snudd seg mot treet og lyset kommer ikke gjennom så det er lite lys i gaten. Er det mulig å rette opp stolpen?

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:49, mandag 12 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:24, onsdag 14 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter