Tilbake til alle rapporter

3 av 8 stk gatelys fungerer ikke på denne strekningen vestover mot Skavøypoll skole.

Rapportert i kategorien Gatelys av Øystein Solheim 10:28, søn. 7 januar 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

2 stk gatelys fungerer ikke. Det tredje lyset (nærmast Barneskolen) har feil på tidssensoren.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:36, søn. 4 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:32, søn. 4 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter