Tilbake til alle rapporter

Gatelys fungerer ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Jon-Leo Koch Munkli 14:22, mandag 8 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 3 minutter senere

På strekningen fra Spikerbukta bru til der Greåkerveien starter er det ikke lys i gatelysene. Dette har vært sånn siden litt før jul.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ser ut til at det er kommet strøm på gatelys på strekningen nå, men det er nok en del stolper som mangler pærer også...

    Publisert anonymt 07:19, onsdag 17 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:10, mandag 5 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter