Tilbake til alle rapporter

Veglys

Rapportert i kategorien Gatelys av Rune Færestrand 20:19, man. 8 januar 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Veglys o Torskangerpoll er ute av drift siden fredag defekt

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Sikring ute. Nå OK. 10/1-18

    Publisert anonymt 09:13, ons. 10 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter