Tilbake til alle rapporter

Manglende gatelys Vellamelen

Rapportert i kategorien Gatelys av Erik Røsegg 08:30, tirsdag 9 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region midt og Steinkjer 5 minutter senere

Det er manglende gatelys igjennom Vellamelen. Trafikkfarlig da det er mange skolebarn som krysser veien flere steder. Må utbedres snarest!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt manglende gatelys

    Sendt inn av VTS 08:05, onsdag 10 januar 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Erik Røsegg 09:08, tirsdag 6 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter