Tilbake til alle rapporter

Stålvaier henger utover gang-/sykkelveien

Publisert av Jesper 17:48, tir. 9 januar 2018

Sendt til Østfold og Fredrikstad 2 minutter senere

Der gang-/sykkelveien går under broen er det fastgjort en stålvaier. Vaieren går fra bakken opp til broen. Denne vaier har blitt hevet i, slik at den ofte henger utover g/s-veien. Den kan hekte seg fast i styret på sykler på vei nedover skråningen og er derfor til fare. Bør fastgjøres bedre til brofundamentet.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fikset. Vaieren er nå festet som foreslått.

    Sendt inn av Jesper 18:32, lør. 12 mai 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter