Tilbake til alle rapporter

Gatelys virker ikke

Rapportert i kategorien Gatelys av Magnus Rinnan 10:46, onsdag 10 januar 2018

Sendt til Oslo og Statens vegvesen region øst 3 minutter senere

Dette gatelyset har ikke virket siden i fjor høst. Mange mennesker går til og fra t-banen her på glatt føre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelyset står mellom Godliaveien 12 og 14.

    Publisert anonymt 10:48, onsdag 10 januar 2018

  • Lyset er fikset nå.

    Publisert anonymt 17:00, fredag 12 januar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter