Tilbake til alle rapporter

Strøsand

Publisert av Arild Olsen 13:11, tor. 11 januar 2018

Sendt til Kristiansund og Møre og Romsdal 4 minutter senere

Har vert flott om mulig å få strødd... Kl 0930 Håper det får ordnet dette

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Hvet ikke om det vart strøddi gata? men virker som mange gater blir glemt..

    Sendt inn av Arild Olsen 13:48, tor. 8 februar 2018

  • Ok

    Publisert anonymt 14:26, tor. 5 juli 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter