Tilbake til alle rapporter

Veimerking

Rapportert i kategorien Gater/Veier anonymt 18:45, tor. 11 januar 2018

Sendt til Stavanger og Statens vegvesen region vest mindre enn et minutt senere

Veimerking for kjørefelt er fullstendig slitt vekk. Det oppstår farlige situasjoner her hver dag med bilister som ikke skjønner hvor kjørefeltene er. Gjelder retning fra motorveien og inn i/gjennom rundkjøringen i Kannik.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 18:56, tor. 8 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:33, tor. 8 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:53, tor. 5 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:06, fre. 4 mai 2018

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 08:24, fre. 1 juni 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter