Tilbake til alle rapporter

Forferdelig sporete ved planovergang

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 10:48, lør. 13 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Åsnes 2 minutter senere

Det er type spor pga planovergangen. Må høvles ned

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:40, lør. 10 februar 2018

  • Problemet ble løst dagen etter jeg meldte det inn, men nå har det bygd seg opp igjen og burde høvles ned på nytt.

    Publisert anonymt 17:40, lør. 10 februar 2018

  • Høvlen kom og overgangen er bra

    Publisert anonymt 18:02, lør. 10 mars 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter