Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:05, lørdag 13 januar 2018

Sendt til Rygge og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Hagastien, Larkollen har 3 stk gatelys. Alle 3 er slukket og har vært det siden nov/des.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:21, søndag 11 februar 2018

  • Fikk tilbakemelding om at dette ikke var offentlig/kommunale gatelys. Nå har jeg bodd i denne veistubben i 30 år og kommunen har i denne perioden byttet lyspærer når de er slukket. Men nå plutselig uten forvarsel tar de ikke ansvar, hvem skal gjøre det da?? I det minste burde vi som bor i veistubben blitt orientert i brevs form om endringen.

    Publisert anonymt 00:21, søndag 11 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 12:20, søndag 11 mars 2018

  • Har ikke mottatt noen tilbakemelding om at dette ikke er offentlig/kommunalt gatelys, så det er fortsatt mørkt.

    Hvem har ansvaret for gatelysene i Hagastien??

    Publisert anonymt 12:20, søndag 11 mars 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter