Tilbake til alle rapporter

Det finnes ingen forgjengerfelt eller gangtunnel når man går ut av bussen på høyreside mot Nittedal.

Rapportert i kategorien Trafikkskilter anonymt 10:36, søn. 14 januar 2018

Sendt til Nittedal og Statens vegvesen region øst 4 minutter senere

Det er veldig farlig hver gang vi går ut av bussen på Nittedal Rådhus og skal krysse veien for å gå til Flammen. Ingen fotgjengerfelt eller gangtunnel. Vi risikerer livet hver gang. Det er rart at dere bygger bussholdeplasser med ingen vei ut. Kan dere finne en løsning fort? Takk!

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter