Tilbake til alle rapporter

Falleferdige trær

Rapportert i kategorien Trær anonymt 10:07, torsdag 18 januar 2018

Sendt til Bamble 2 minutter senere

Hei. Her er det observert flere falleferdige trær som står lent faretruende langt ut over bilveien. Tellte minst 3 stk "buer" over sørgående kjørefelt. Disse dukker opp i svingene og står med meters mellomrom. Håper noen sager disse ned snarest. Det har ligget trær over veien her før. Spesielt etter storm. (Flere av oss som bor i nærheten har begynt å ta med handsag etter uvær.) Mvh, Fast Bruker

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Publisert anonymt 06:21, fredag 16 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter