Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys

Rapportert i kategorien Gatelys av Grete Wigen 22:51, tor. 18 januar 2018

Sendt til Harstad og Statens vegvesen region nord 4 minutter senere

Mangler gatelys i uoversiktlig, mørk og alltid glatt sving med mye kratt tett til begge sider av veien. I tillegg er disse kartene tett til veien ofte oppholdssted og beiteplass for elg. Ubehagelig, både for gående og bilister. Det har manglet lys i denne stolpen i flere år.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Flott at dette ble fikset😊👏 Nøyaktig på dagen 4 uker etter at dette ble rapportert.

    Sendt inn av Grete Wigen 21:01, søn. 18 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter