Tilbake til alle rapporter

Snøbrøyting Roald Amundsensgt

Rapportert i kategorien Snøbrøyting anonymt 08:08, fre. 19 januar 2018

Sendt til Hamar og Statens vegvesen region øst 2 minutter senere

Fint om det kan foretas snøbrøyting i Roald Amundsensgt. Etter mye snøfall er det svært sporete i hele gata og vanskelig å kjøre.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Bra og raskt

    Publisert anonymt 14:10, fre. 16 februar 2018, markert som fikset

  • Dårlig brøyting i Roald Amundsensgt. Mye løs snø og grupper. Vanskelig å gå og glatt. Brukt for lett traktorutstyr og uerfarne kjørere?

    Publisert anonymt 10:51, onsdag 9 januar 2019

  • Busk/tre på trekantplen ved innkjøring Solplassvegen fra Vognvegen er revet opp med rota ved brøyting i vinter og er skadet. Denne begrenser også utsyn ved innkjøring på Vognvegen, og bes fjernet (ikke erstattet med ny plante men såes plen)

    Publisert anonymt 22:25, torsdag 30 mai 2019

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter