Tilbake til alle rapporter

Gatelyset ved postbua blinker

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 23:32, fre. 19 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Marnardal 3 minutter senere

Lyset kommer og går

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • I dag er er det 4 april og lyset kommer og går .så en bil med korg på som stoppet med lyset for 2 uker siden ,han sto der i 10 minutter så kjørte han uten å ha vert ute av bilen .

    Publisert anonymt 16:15, ons. 4 april 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter