Tilbake til alle rapporter

Ikke lys i gatelykt. - bakkene oppover og nedover til husene er helt mørkelagt.

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 20:31, lør. 20 januar 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 4 minutter senere

Bakken oppover er nesten igjenvokst av hekker i tillegg.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Lyspunkt fungerer ikke.

    Publisert anonymt 18:22, søn. 4 februar 2018

  • Gatelys virker ikke

    Publisert anonymt 18:25, søn. 4 februar 2018

  • Jeg gikk ned på servicetorget og først da ble problemet med gatelyset fikset.

    Publisert anonymt 21:33, lør. 17 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter