Tilbake til alle rapporter

Ingen snørydding i undergangene i Sentrumsgata

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Vidar Tuer 18:16, man. 22 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Grue 3 minutter senere

Det er ikke ryddet snø ved inngangene og mellom undergangene. Begynner nå å bli så mye at det er vanskelig å komme fram med bil eller til fots. Veldig sporete. Det meste av snøen kommer fra snørydding av RV2

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Ble ryddet ganske raskt med et greit resultat.

    Sendt inn av Vidar Tuer 14:21, fre. 23 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter