Tilbake til alle rapporter

Opphopning av trafikken i rundkjøring

Rapportert i kategorien Trafikklys anonymt 02:54, tir. 23 januar 2018

Sendt til Larvik og Statens vegvesen region sør 1 minutt senere

Gangfelt med trafikklys ved veien til Fagerli skole/Nordbyen kjøpesenter er plassert for nære rundkjøringen slik at det blir opphopning inne i rundkjøringen ved rødt lys. Bildene viser bilopphopningen ved rødt lys og at det kun er plass til ca. 3 biler før bilene inne i runfdkjøringen må stanse.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter