Tilbake til alle rapporter

Feil på veilys i rundkjøring og ved fotgjengeroverganger

Rapportert i kategorien Gatelys av jorg1.garmann@gmail.com 08:27, tir. 23 januar 2018

Sendt til Askøy og Statens vegvesen region vest 3 minutter senere

I rundkjøringen i Florvåg er det feil på gatelysene. Dette er Statens Vegvesen sine lys, som også lyser opp flere fotgjengeroverganger i tilknytning til rundkjøringen. Problemet har vært i en uke, og det er trafikkfarlig når det er mørkt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av jorg1.garmann@gmail.com 20:01, søn. 25 februar 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter