Tilbake til alle rapporter

Gangsti mangler brøyting

Rapportert i kategorien Snøbrøyting av Rolf Mathisen 11:25, tirsdag 23 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region sør og Stokke mindre enn et minutt senere

Gangstien mellom Rakkevikveien og Glanutveien blir bare brøytet og strødd halvveis. Det skyldes nok at eiendommene på hver side av gangstien i Glanutveien har hekker som tar en del av bredden, så kommunens digre redskap ikke kommer fram. Det må Tønsberg kommune finne en løsning på.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 08:21, torsdag 22 februar 2018

  • En gang for 3-4 uker siden var det kjørt med en mindre maskin, men da var snøen så pakka at den hadde "gått åppå". Tydelig at noen er klar over problemet. Mye snø etter det uten at noe har skjedd.

    Sendt inn av Rolf Mathisen 08:21, torsdag 22 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter