Tilbake til alle rapporter

Mangler lys

Rapportert i kategorien Buss- og togstopp anonymt 19:41, ons. 24 januar 2018

Sendt til Nordreisa 4 minutter senere

Mangler lys i flere stolper, verst er på buss stoppet til ungen

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Pæreskift er planlagt til neste uke. Om årsaken er feil på armatur, blir de dessverre ikke rettet nå.

    Sendt inn av Hilde Henriksen, Anleggsdrift Nordreisa kommune 12:34, tor. 25 januar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:06, ons. 21 februar 2018

  • Hei. Dette problemet skal nå være fikset eller blir fikset i løpe av de neste ukene. Vi holder på med utbedring av alle kommunale veilys, og det vil i en periode fremover være arbeid med lysene. Dette innebærer at det i perioder kan være mindre driftsstans på lysene. Kim

    Sendt inn av Kim.daniel.hansen@nordreisa.kommune.no 13:00, tor. 25 oktober 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter