Tilbake til alle rapporter

Stygge kanter inn på fartshumper

Rapportert i kategorien Hull i vei av Raymond Løwengreen 18:24, torsdag 25 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Halden 1 minutt senere

Måkebilen lager stygge kanter i dårlige fartshumper. Smeller i bilen hver gang man kjører over

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 19:57, torsdag 22 februar 2018

  • Helt tragisk, det har gått en mnd og fortsatt ikke gjort noe.

    Sendt inn av Raymond Løwengreen 19:57, torsdag 22 februar 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:25, torsdag 22 mars 2018

  • Hva er meningen med denne siden når det ikke blir fikset?? Veien er jo ennå verre nå. Når vil det bli gjort noe???????

    Sendt inn av Raymond Løwengreen 21:25, torsdag 22 mars 2018

  • Ble lappet på men fortsatt mye kanter.

    Sendt inn av Raymond Løwengreen 22:52, torsdag 19 april 2018, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter