Tilbake til alle rapporter

Gatelysene virker ikkje, vart reparert tidligere i dag, men er gåen igjen nå

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 22:12, tor. 25 januar 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 2 minutter senere

Gatelysene er til stadighet ute. Det kjem folk fra kommunen cog ser på dei og slår dei på igjen, men det varer kun noen timer så kobler dei ut igjen. Slik har det vært i heile høst og vinter. Nå må det fikses skikkelig.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Gatelysene på kvalheim virker ikkje. Dette er et problem som har vore siden lenge før jul.

    Sendt inn av Per-Tore Nordbø 10:32, man. 12 februar 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter