Tilbake til alle rapporter

Mangler skilt om gang- og sykkelvei

Rapportert i kategorien Fortau/gangstier av Jesper 20:48, søndag 28 januar 2018

Sendt til Statens vegvesen region øst og Sarpsborg 1 minutt senere

Der stien forbinder med St. Marie gate i sydøstlig ende mangler det skilt om at dette er en gang- og sykkelvei. Slik skilt finnes i andre enden, nær lyskrysset med St. Nikolas Gate.

Uten slik skilt er det ikke til å se om dette er gangvei, gang- og sykkelvei, eller en vanlig smal vei, når man kommer fra sydøst.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter