Tilbake til alle rapporter

Mangler gatelys i midtre del av bygda

Rapportert i kategorien Gatelys anonymt 17:48, ons. 31 januar 2018

Sendt til Vågsøy og Statens vegvesen region vest 1 minutt senere

Har manglet gatelys i flere uker. Noen dager har det vært på, for så å forsvinne igjen. Det er skolebarn i området som går til busstopp på morgenen i bekmørke. Fint om det kunne blitt fikset raskt.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter