Tilbake til alle rapporter

Dårlig veidekke.

Rapportert i kategorien Hull i vei av Arne Martinsen 12:10, tor. 5 mai 2011

Sendt til Statens vegvesen region sør og Modum 5 minutter senere

Dekke i Vestre Sponevei fra Strandgata og opp bakken har i flere år vært svært dårlig. Det er nå så dårlig at det ikke er mulig å unngå å kjøre i huller i veien. Dette har vært så lenge at veivesenet kan ikke si de ikke har visst om det.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Dette er fylkesvei, Modum kommune har svart og gjort oppmerksom på at de ikke har ansvar for denne veien.
    Statens vegvesen har ikke latt høre fra seg.

    Sendt inn av Arne Martinsen 15:04, fre. 10 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 15:04, fre. 10 juni 2011

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter