Tilbake til alle rapporter

Lysstolper langs losbylinja

Publisert av Daniel S. 12:28, tor. 5 mai 2011; (Det vises ingen nål på grunn av at brukeren ikke brukte kartet)

Sendt til Lørenskog og Akershus 2 minutter senere

3 av lysstolpene ser ut til å falle ned. Lysstolpene er lokalisert ca 1,1km fra Losbygårds kafè og innover Bakkerudveien/lsobylinja (nordover).

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Din henvendelse er vidersendt vår elektroentreprenør

    Sendt inn av Lørenskog kommune 08:17, fre. 6 mai 2011

  • Hei
    Vi er klar over at det er noen av lysstålpene som ikke er som de burde. Disse blir rettet opp så fort vi har kapasitet til det.

    Sendt inn av Lørenskog kommune 13:47, fre. 6 mai 2011

  • Per 26.05.11 var dette ikke løst.

    Sendt inn av Daniel S. 17:22, fre. 3 juni 2011

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 17:22, fre. 3 juni 2011

  • Din henvendelse er videresendt saksbehandler

    Sendt inn av Lørenskog kommune 09:29, tir. 7 juni 2011

  • Spørreskjema fylt inn av feilrapportøren

    Sendt inn av Daniel S. 22:26, man. 11 juli 2011, markert som fikset

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter