Tilbake til alle rapporter

Akselerasjonsfeltet nordgående er feilmerket.

Rapportert anonymt 21:39, fredag 2 februar 2018

Sendt til Rogaland og Sandnes 1 minutt senere

Stiplet linje mellom akselerasjonsfeltet og motorvei avsluttes ikke, men fortsetter helt frem til ordinær kantlinje mot veiskulder.

RSS-strøm med oppdateringer for dette problemet Motta e-post når det er oppdateringer på dette problemet

Oppdateringer

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 02:35, onsdag 7 mars 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 10:34, onsdag 4 april 2018

  • Ingen bedring fåreløpig

    Publisert anonymt 10:34, onsdag 4 april 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 20:10, onsdag 2 mai 2018

  • Dårlig

    Publisert anonymt 20:10, onsdag 2 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 21:34, onsdag 30 mai 2018

  • Fortsatt åpen via spørreskjema, 00:22, tirsdag 3 juli 2018

  • Fungerer dårlig denne gang

    Publisert anonymt 00:22, tirsdag 3 juli 2018

Bidra med en oppdatering

Vær oppmerksom på at oppdateringer ikke blir videresendt til administrasjonen. Vi vil kun bruke personlig informasjon om deg i henhold til våre personvernsregler.

På tide å registrere din oppdatering…

Har du et FiksGataMi-passord?

Ja, jeg har et passord

Glemt passordet ditt? Bekreft via e-post isteden, ved å oppgi et nytt passord da. Når du bekrefter vil passordet ditt bli oppdatert.

Nei La meg bekrefte min oppdatering med e-post

Det er valgfritt å oppgi et passord, men hvis du gjør det vil det bli enklere for deg å rapportere problemer, legge inn oppdateringer og holde oversikt over dine rapporter